Budujemy największe portale medyczne dla lekarzy


kategorie:

Telewizja

Diagnostyka i leczenie raka piersi., Openmedica Onkologia_1256122139021Openmedica.TV to dostarczenie fachowej informacji na najwyższym poziomie i w przystępnej formie. Materiały filmowe są innowacyjne, rzetelne i opiniotwórcze. Videocasty to ciekawe i przydatne w codziennej pracy zawodowej, krótkie wystąpienia najważniejszych Liderów Opinii w medycynie. Openmedica TV uczestniczy w najważniejszych polskich i zagranicznych kongresach, konferencjach oraz zjazdach. Wywiady video mają zapewniać namiastkę uczestnictwa w najważniejszych wydarzeniach.

Telewizja realizuje również szereg projektów CME – czyli nowatorskich rozwiązań umożliwiających efektywne zaangażowanie liderów opinii w działania edukacyjne oraz bezpośrednie dotarcie do lekarzy poprzez własne portale lub istniejącą sieć portali specjalistycznych Openmedica. Jak w dobie budowania trwałych relacji z lekarzami wykorzystać element edukacji? Istnieją dziesiątki systemów kształcenia poprzez Internet, jednak większość z nich albo jest trudna do uruchomienia dla uczestników lub karkołomna we wdrożeniu.

Openmedica.tv jest dostępna dzięki wyjątkowo szybkim łączom (1Gb/s) w najnowszym centrum hostingowym Activeweb opartym na VMWare Infrastructure 3.5 oraz bezpośredniemu dostępowi do krajowego punktu styku PLIX, który aktualnie obsługuje 30% polskiego ruchu internetowego.

Zapraszamy do oglądania innych materiałów video na stronie www.openmedica.tvDodaj komentarz