Budujemy największe portale medyczne dla lekarzy


kategorie:

Redakcja

Redaktor medyczny

Łukasz JanuszkiewiczŁukasz Januszkiewicz Jest absolwentem II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbywa staż podyplomowy w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Jego zainteresowania medyczne skupiają się głównie wokół kardiologii interwencyjnej i elektrofizjologii. Poza medycyną pasjonują go: wspinaczka, podróże i fotografia.
lukasz.januszkiewicz@connectmedica.com

Redaktor medyczny

Ewa Witkowska Jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji z medycyny nuklearnej w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Szczególnie interesuje się zagadnieniami związanymi z radioizotopowym obrazowaniem nowotworów. Prywatnie amatorka sportu, kotów i kuchni francuskiej.
ewa.witkowska@connectmedica.com

Sekretarz redakcji

Julia Krupińska Dziennikarka prasowa i radiowa. Absolwentka polityki społecznej Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się tematyką zdrowia i medycyny. Współpracowała m.in. z tygodnikiem “Newsweek” oraz lokalnymi radiostacjami jako prezenter.
julia.krupinska@connectmedica.com

Operator / Montażysta

Szymon Pelski Operator i montażysta wideo. Realizuje bieżące projekty telewizji internetowej oraz wspiera zadania komercyjne Connectmedica. Wspólnie z zespołem rozwija nowe kompetencje w zakresie produkcji telewizyjnej.
szymon.pelski@connectmedica.com


Operator / Montażysta

Jakub Węgliński Najmłodszy stażem w redakcji Openmedica. Realizuje i montuje materiały wideo dla lekarzy, współpracuje również przy tworzeniu projektów komercyjnych. Dotychczas pracował przy produkcji teledysków i filmów korporacyjnych. Pasjonuje go snowboard i fotografia.
jakub.weglinski@connectmedica.com


Współpracownicy

Piotr Krawczyk- Jest absolwentem II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbywał staż podyplomowy w Szpitalu im. profesora Orłowskiego – Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Obecnie w trakcie specjalizacji z psychiatrii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Jego medyczne zainteresowania skupiają się przede wszystkim na psychiatrii ale także szeroko pojętej Internie. W wolnym czasie biega na długie dystanse i gotuje.


Mateusz Spałek - Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbył staż podyplomowy w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, obecnie w trakcie specjalizacji z radioterapii onkologicznej. Szczególnie interesuje się nowoczesnymi technikami radioterapeutycznymi oraz innowacyjnymi metodami leczenia nowotworów. Pasjonat nowoczesnych technologii, gadżetów, gotowania i podróży w najciekawsze miejsca świata.


Tomasz Miara - Z wykształcenia ekonomista (absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu), z zamiłowania dziennikarz radiowy. Przed mikrofonem od ponad 18-tu lat, przez 13 związany z Radiem Zet. Jego żywiołem są rozmowy. Prywatnie tata Franka, miłośnik kina, muzyki i sportu – niestety, częściej biernego niż aktywnego.

Kontakt z Wydawnictwem i Redakcją
Connectmedica Sp. z o.o.
ul. Wołoska 22, 02-675 Warszawa
Polska
tel: +48 22 894 06 30,
fax: +48 22 894 66 22
mail: redakcja@connectmedica.com

NIP: 951-22-98-562, REGON: 142130250,
KRS: 0000342819, Sąd Rejonowy dla m. ST Warszawy, XIII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 1 610 000,00 zł

Kontakt z Wydawnictwem i Redakcją/aDodaj komentarz