Budujemy największe portale medyczne dla lekarzy


kategorie:

Openmedica 2.0 – start – zapraszamy do pierwszych testów!

Z wielką satysfakcją mamy przyjemność zaprosić Państwa do obejrzenia nowej odsłony portali Openmedica.

Już dziś, mogą Państwo zobaczyć jak prezentuje się nasz nowy, odmieniony i udoskonalony portal  dla lekarzy kardiologów – beta.kardiolog.pl – Zapraszamy do testów i czekamy na państwa opinię.  Uwaga: Większość treści na portalu przeznaczona jest tylko dla lekarzy (profil lekarza w Medpass).

Nasz zespół przez ostatnie kilka miesięcy intensywnie pracował nad stworzeniem miejsca które będzie wyznaczało nową jakość i standard do którego inspiracją byli nasi użytkownicy i ich potrzeby. Chcemy niezmiennie za sprawą sugestii dostosowywać się i tworzyć portal który będzie nadążał za Państwa oczekiwaniami, a czasami nawet je wyprzedzał.

Dziś chcemy zaprezentować efekt naszych prac  - trzeba przyznać, że nowe możliwości Openmedica 2.0 to rewolucja w polskiej medycynie, która umożliwi lekarzom stworzenie największej społeczności w Internecie.

Po pierwsze – zmieniamy model redakcyjny! Od tej pory jesteśmy dziennikiem – codziennie obok artykułów i newsów, będziemy publikować videocasty (wywiady z lekarzami, relacje z konferencji oraz wszelkie inne materiały filmowe) w najwyższej rozdzielczości HD. Ponadto, w Państwa ręce oddajemy szereg narzędzi społecznościowych, z których korzystanie będzie możliwe dzięki rejestracji w systemie Medpass.


Publikacje

Państwo również mogą publikować z nami!
Dzięki -  OEB (Open Editorial Board) umożliwiającemu samodzielną publikację artykułów i newsów na łamach portali Openmedica. Otwiera to drzwi lekarzom, chcącym prezentować własną wiedzę i dzielić się nią w Internecie.


Blogi

Zapraszamy Państwa do blogowania w Openmedica poprzez Open Editorial Board!
Lekarze, studenci medycyny, czytelnicy – wszyscy – mogą pisać swój internetowy dziennik w Openmedica.


Strony

Nie mają Państwo własnej strony? Zapraszamy do stworzenia jej w Openmedica.
Strona w Openmedica to narzędzie dla lekarzy zainteresowanych stworzeniem grupy dyskusyjnej, koła naukowego lub zamkniętego miejsca do rozmowy na określony temat. Dzięki niemu możliwe jest stworzenie np.:  strony kilniki, gabinetu, szpitala, leku – możliwości są nieograniczone. Ponadto dostęp do grupy jest konkretnie określony przez twórców, a zarazem administratorów.

Wszystkie z tych rozwiązań pozwolą na stworzenie i funkcjonowanie aktywnej społeczności lekarzy w internecie, którzy rozumieją potrzebę dzielenia się swoją wiedzą medyczną, a swój zawód traktują jako misję. Od dziś lekarze będą mogli z łatwością współpracować i dzielić się informacjami.

Zachęcamy do oglądania i współtworzenia naszych portali, do których dostęp jest możliwy dzięki  integracji systemu Medpass (identyfikacja lekarza on-line). Dodatkowo z nową wersją Openmedica każdy użytkownik, może zobaczyć co na naszych portalach robią jego znajomi (które artykuły czytali, co skomentowali itd.). Szybką komunikacje pomiędzy społecznością zapewniają wiadomości Medpass.

Pozdrawiamy,

Redakcja Openmedica

PS. Mamy nadzieję, że spodoba się Państwu nowy design i możliwości portali Openmedica. Zachęcamy do testowania portalu i dzielenia się z nami swoimi wrażeniami  – nasz adres – redakcja@openmedica.pl.


Ciekawy wpis? Prześlij znajomym. Dziękujemy za popularyzacje
 • Print
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • LinkedIn
 • Live
 • NewsVine
 • StumbleUpon
 • Suggest to Techmeme via Twitter
 • Technorati
 • Twitter
 • BLIP - Bardzo Lubię Informować Przyjaciół
 • Wrzuć to na Flakera - powiadom swoich Znajomych
 • pinger.pl - Nie taki zwykły blog.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnia: 5.00 z 5)
Loading ... Loading ...

Jeden komentarz do wpisu “Openmedica 2.0 – start – zapraszamy do pierwszych testów!”
Dodaj komentarz