Budujemy największe portale medyczne dla lekarzynajnowsze wpisy
agata.puk opublikował 01.03.2011 wpis:

Openmedica ma już 1000 fanów na Facebooku!

Z każdym dniem jest nas więcej!

I Ty dołącz do nas i bądź zawsze na bieżąco! Miej ciągły dostęp do najnowszych, codziennych, gorących doniesień ze świata medycyny!

Możesz komentować i proponować własne, interesujące dla Ciebie tematy artykułów i zagadnień – chętnie się nimi zajmiemy!

Sprawdź co słychać w naszej redakcji i zobacz na jakiej konferencji możemy się spotkać!

Do zobaczenia na Facebooku - www.facebook.pl/openmedicaRedakcja Openmedica

agata.puk opublikował 03.01.2011 wpis:

Dołącz do zespołu redakcji medycznej Openmedica!

(Czytaj więcej)

agata.puk opublikował 25.11.2010 wpis:

Wizytówka lekarza w internecie – bądź widoczny dla innych lekarzy i pacjentów!

Liczba lekarzy, którzy docierają do swoich pacjentów za pomocą internetu stale rośnie. Dzięki stworzeniu przez Activewb bezpłatnej wizytówki internetowej każdy lekarz ma możliwość w prosty sposób zaprezentować swoją pracę naukową i doświadczenie kliniczne, zarówno innym specjalistom, jak i rzeszy pacjentów.

(Czytaj więcej)

agata.puk opublikował 25.10.2010 wpis:

Diabetolog.pl – ruszył nowy portal dla lekarzy specjalistów!

Portal diabetolog.pl należy do sieci profesjonalnych portali medycznych Openmedica i jest pierwszym w Polsce serwisem w całości poświęconym diabetologii. Strona adresowana jest do wszystkich lekarzy diabetologów, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę medyczną.

(Czytaj więcej)

agata.puk opublikował 30.09.2010 wpis:

Diabetolog.pl – nowy portal dla lekarzy specjalistów już niebawem w internecie

W redakcji Openmedica trwają prace nad uruchomieniem nowego portalu dla lekarzy. Już niebawem Openmedica zaprasza do korzystania z portalu diabetolog.pl.  Jest to pierwszy w polskim internecie projekt edukacyjny skierowany do wszystkich lekarzy diabetologów.

Diabetolog.pl będzie miejscem, gdzie każdy z lekarzy diabetologów odnajdzie aktualne i przydatne w jego codziennej praktyce lekarskiej informacje. Na portalu zaprezentujemy publikacje: artykuły poglądowe dot. prewencji, diagnostyki, leczenia w diabetologii, najnowsze wyniki badań, aktualne wytyczne najważniejszych towarzystw diabetologicznych (PTD, ADA, EASD). (Czytaj więcej)