Budujemy największe portale medyczne dla lekarzynajnowsze wpisy
kinga.wilczynska opublikował 08.09.2010 wpis:

Openmedica przygotowała relację z kongresu ESC 2010

Jak co roku Redakcja Openmedica, była obecna na Kongresie Europejskiego Twoarzystwa Kardiologicznego, który w tym roku odbywał się w Sztokholmie w Szwecji i trwał od 28 sierpnia do 1 września. Równiez tym razem przygotowaliśmy dla państwa wyczerpująca relację video z światowej sławy Liderami Opinii w dziedzinie Kardiologii.

(Czytaj więcej)

kinga.wilczynska opublikował 17.06.2010 wpis:

Reportaż Openmedica na 6th Warsaw International Medical Congress for Young Scientists

W dniach 7-9 maja mieliśmy przyjemność uczestniczyć w VI Warsaw International Medical Congress for Young Scientists, który miał miejsce w Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Przy tej okazji nie tylko realizowaliśmy nagrania z uczestnikami kongresu, ale również przygotowaliśmy dla Państwa konkurs w którym nagrodami były publikacje medyczne, pomagaliśmy wam w rejestracji Medpass, prezentowaliśmy nową odsłonę naszych portali i funkcjonalności stworzone na miarę Państwa potrzeb.  Natychmiast na naszym blogu pojawiła się informacja o zbliżającym się kongresie, oraz krótkie resume z wydarzenia wraz z zdjęciami. Ponadto na naszych portalach mają Państwo wciąż możliwość rozmawiania na temat tegorocznej edycji kongresu (i nie tylko) na dedykowanej stronie. Dziś publikujemy dla Państwa również krótką relację – tym razem w formie video, mamy nadzieję, że materiał spotka się z Państwa zainteresowaniem.

(Czytaj więcej)

kinga.wilczynska opublikował 01.06.2010 wpis:

News: małoinwazyjna operacja kręgosłupa

Na naszym portalu chirurg.pl opublikowaliśmy już dla Państwa news na temat małoinwazyjnej operacji kręgosłupa, która została przeprowadzona podczas 6 Forum Chirurgów Kręgosłupa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałem:

(Czytaj więcej)

kinga.wilczynska opublikował 29.05.2010 wpis:

VI Forum Chirurgów Kręgosłupa

Jeszcze wczoraj mogli Państwo spotkać redakcję Openmedica w Zielonej Górze – gdzie byliśmy obecni na VI Forum Chirurgów Kręgosłupa.

(Czytaj więcej)

kinga.wilczynska opublikował 13.05.2010 wpis:

Openmedica przygotowuje kolejny ciekawy materiał

Tak jak często mają Państwo okazję się przekonać – Openmedica poszukuje ciekawych tematów, zadaje specjalistom pytania poruszające ważne tematy oraz na łamach swoich portali publikuje (działając w trybie dziennika) wszystko co najważniejsze jeśli chodzi o świat medycyny.

(Czytaj więcej)